retroROmania
vineri, 13 decembrie 2013
Stire retro privind depozitele la CEC pentru Dacia 1300
Conform unei stiri pe care am citit-o acum doua zile, cei care au constituit depozite la CEC in vederea achizitionarii de autoturisme Dacia si care dupa Revolutie i-au transferat la BRD ar putea fi despagubiti in scurt timp.
Click aici pentru a citi articolul din 11 decembrie 2013 din www.business24.ro
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu