vineri, 13 decembrie 2013

Stire retro privind depozitele la CEC pentru Dacia 1300

Conform unei stiri pe care am citit-o acum doua zile, cei care au constituit depozite la CEC in vederea achizitionarii de autoturisme Dacia si care dupa Revolutie i-au transferat la BRD ar putea fi despagubiti in scurt timp. 
Click aici pentru a citi articolul din 11 decembrie 2013 din www.business24.ro


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu